Menü Simge

Sfp-Sx-D GbE Multi Mode Fiber Modül

%20
İNDİRİM
109,00 $
87,20 $
  • Ürün Kategorisi : Sfp Fiber Adaptör
  • Ürün Markası : ZYXEL
ürünü paylaş

Ürün Detayları

Yoğunluklu Port tipi 1Gbps

* Multi Mode Fiber SX MiniGBIC Modul
* 850 nm wavelength *550 Metre Max
  Transmission Mesafesi *LC Connector

Ürün Özellikleri

EANBirimİçerikHacimBrüt AğırlıkNet AğırlıkBoyutlar
4718937510344 Adet 1 Adet 0,060 DES 0,150 KG 0,150 KG 2,500 x 11,500 x 6,500 CM
  Koli 10 Adet 0,880 DES 2,000 KG 0,150 KG 12,500 x 14,500 x 14,500 CM

Destek ve Yükleme


Yorumlar

Bu Ürüne Henüz Kimse Yorum Yapmadı.

Yorum Yaz.