Menü Simge

Abbyy

  • Ürün Kategorisi :
  • Ürün Markası : ZYXEL
ürünü paylaş

FİYAT İSTEYİNİZ

Ürün Detayları

Kağıttan SharePoint'e sorunsuz geçiş için ABBYY Çözümleri

Microsoft SharePoint için kağıt tabanlı iş süreçlerini optmize edin ve şirketn tüm çalışanları arasından paylaşılabilecek ve
erişilebilecek belgeler ve meta verileri oluşturun.

Açıklama
Kuruluşlar, bilgi paylaşımını ve ortak çalışmayı geliştrmek amacıyla Microsoft® SharePoint® gibi gelişmiş iş platormlarına yönelmektedir. Dijital dosyaların SharePoint'te saklanması kolay bir işlemdir, ancak bu platormun gerçek anlamda bir Belge Yönetm
Sistemine dönüştürülebilmesi için sözleşmeler ve işle ilgili belgeler gibi basılı belgelerin elektronik ortamda da aranabilir ve içinden alıntı yapılabilir hale getrilmesi gerekir.
Microsoft SharePoint için ABBYY Recognition Server, bir kuruluştaki SharePoint kullanıcılarının iş belgelerini etkin bir şekilde tarayıp
indeksleyebilmesini sağlayan, yönetimi kolay ve ölçeklenebilir bir yakalama çözümüdür. Basılı belgeler kolayca taranıp aranabilir
elektronik dosyalara dönüştürülebilir, meta verilerle zenginleştirilebilir ve uygun SharePoint belge kitaplıklarına doğrudan
kaydedilebilir.

Avantajları
ABBYY'nin sunduğu Kağıttan SharePoint'e çözümü sayesinde, kuruluşlar hızlı belge işleme özelliklerinden, sorunsuz iş süreçlerinden ve ciddi maliyet tasarruflarından faydalanır.
SharePoint'i Gerçek bir Belge Yönetim Sistemine (DMS) DönüştürünMevcut SharePoint alt yapınızı gerçek anlamda bir Belge Yönetim Sistemine yükselten. Basılı belgelerinizi çeşitli elektronik
formatlarda saklayın ve kağıt belgelerle de kolayca çalışın.

Belge yakalama sürecini standartlaştırın

Departmanlar ve çalışanlar arasında Microsoft SharePoint üzerinden iş belgelerinin arşivlenmesini sağlamak için standartlaştırılmış yakalama süreçlerinden faydalanın.
Kağıt belgeleri erişilebilir hale getirin Çalışanlar ve departmanlar arasında belge paylaşımı yapılmasını sağlayarak verimliliği artırın ve bu belgeler üzerinde ortak bir şekilde
çalışılabilmesini mümkün hale getirin.

Manüel belge girişini azaltın
Elle belge girmek için harcanan zamanı azaltın ve belgelerinizi tüm departmanlar ve çalışanlar arasında paylaşılabilir hale getirin.

Ürün Özellikleri

OCR, PDF ve Belge Dönüşümü

 

  ABBYY FineReader
ABBYY FineReader, bireysel kullanıcıların taramaları, PDF'leri ve dijital fotoğrafları aranabilir ve düzenlenebilir belgelere dönüştürmesine yardımcı olur. Rakipsiz tanıma doğruluğu ve dönüştürme kapasitesi, yeniden yazma ve yeniden biçimlendirme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır. Sezgisel kullanım ve tek tıklamayla gerçekleştirilen otomatikleştirilmiş görevler daha az adımda daha fazla iş yapabilmenizi sağlar.
   
  ABBYY PDF Transformer
PDF dosyalarıyla günlük çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunan vazgeçilmez PDF yazılımınızla, bir PDF belgesini düzenleyip üzerine yorum ekleyebilir, imzalayıp koruyabilir, belge hakkında iş arkadaşlarınızla tartışabilir ve rahat bir ortamda PDF oluşturabilir, dönüştürebilir veya okumayabilirsiniz. 

ABBYY’nin Optik Karakter Tanıma Teknolojisi (OCR) ve Adobe® PDF Library teknolojisi, her türlü PDF belgesiyle kolayca çalışmanızı sağlar ve günlük çalışma veriminizi artırmanıza yardımcı olur.
   
 
ABBYY FineScanner
iPhone fotoğraf makinesiyle yüksek kalitede elektronik belge kopyası oluşturmak için pratik bir mobil tarayıcıdır. Sonuçlar yaygın kullanılan JPEG ve PDF formatlarında kaydedilir.
   

Metin Çıkarma

 

  ABBYY Screenshot Reader
Açık belgelerden, dosya menülerinden, web sitelerinden, sunumlardan veya PDF dosyalardan kendi resimlerinizin ve metinlerinizin “anlık görüntülerini” sadece birkaç tıkla oluşturun.

ABBYY Screenshot Reader, Microsoft PowerPoint, Word, Excel veya grafik dosyalarına panonuzdan kolayca kesip yapıştırılabileceğiniz resim kopyaları oluşturmaktadır. Screenshot Reader’ı resimlerden, flash dosyalardan, PDF dosyalardan ve diğer resim tabanlı dosyalardan metin parçaları seçip kopyalamak ve düzenlenebilir gerçek metne dönüştürmek veya başka bir belgeye yerleştirmek için kullanabilirsiniz.
   
  ABBYY TextGrabber
Mobil aygıtınızı kullanırken kitaplardaki, dergilerdeki, reklamlardaki ve zaman çizelgelerindeki bilgileri yakalayın ve tercüme edin.
   

Kartvizit Yönetimi

 

  Kartvizit Yönetimi
ABBYY Business Card Reader
ABBYY Business Card Reader, ABBYY tanıma teknolojileriyle hızlı kartvizit okuma için kullanılan masaüstü ve mobil yazılım araçlarından oluşan bir ürün ailesidir. Bu uygulamalar, kartvizitlerinizde bulunan isimler, telefon numaraları, e-posta adresleri ve diğer önemli bilgileri doğrudan bir iletişim yöneticisine aktarabilmenize ya da bu bilgileri kaydedip elektronik ortamda paylaşabilmenize imkân tanır.

ABBYY Business Card Reader kişi aktarma ve tanıma özellikleri, zahmetli yeniden yazma işlerine harcadığınız zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve sıkıcı bir rutini bir keyfe dönüştürür!
   

Sözlükler ve Tercüme

 

  Sözlükler ve Tercüme
ABBYY Lingvo Dictionary
ABBYY'nin masaüstü ve mobil aygıtlar için sunduğu ödüllü sözlük yazılımıyla farklı dillerde iletişim kurun. Okuma, tercüme ve öğrenme için güvenilir içeriğe sahip çok dilli sözlükler.
   
  ABBYY CopyTranslate
Apple mobil aygıtlar için, metinleri doğrudan iPhone, iPad veya iPod'unuzdaki uygulamanın içinde tercüme eden pratik yardımcı program.

Destek ve Yükleme


Yorumlar

Bu Ürüne Henüz Kimse Yorum Yapmadı.

Yorum Yaz.