Menü Simge

USG40 Güvenlik Duvarı

%2
İNDİRİM
500,00 $
490,00 $
  • Ürün Kategorisi : Güvenlik Cihazları
  • Ürün Markası : ZYXEL
ürünü paylaş

Ürün Detayları

unified_security

Tümleşik Ağ Güvenlik Politikası

Tümleşik ağ güvenlik politikası güvenlik duvarı ve güvenlik ile ilgili politikalara yönelik olarak nesne tabanlı yönetim ve birleşik konfigürasyon arayüzü sunar. Kullanıcılar, her UTM özelliğine tüm politika kriterlerini kolaylıkla uygulayabilir, konfigürasyon süresini kısaltabilir ve daha modern politika yönetimi sağlayabilir.

application_intelligence

Uygulama Zekası

ZyXEL’in USG Performans Serisi 3.000'i aşkın sosyal, oyun, üretkenlik ve diğer Web uygulamaları ile davranışlarını tespit, kategorize ve kontrol edebilir. Kullanıcılar üretkenliği artırmak ve bantgenişliği ihlalini önlemek için üretken uygulamalara öncelik tanıyarak, kabul edilebilir olanları durdurabilir ve verimsiz olanları bloklayabilir.

anti-virus

Anti-Virus

Kaspersky SafeStream II ağ geçidi anti-virüsü ile çalışan ZyXEL USG'leri, kötü amaçlı yazılımlar ve tehditler daha ağınıza girmeden kapsamlı ve gerçek zamanlı koruma sağlar. ZyXEL USG'ler 650.000'i aşkın virüsü henüz geçitteyken tespit edip bloklayabilir ve stream-based virüs tarama teknolojisi ile hızlı tarama sağlar.

intrusion_detection_prevention

Saldırı Tespit Etme & Önleme  (IDP)

ZyXEL'in IDP sistemi basit port ve protokol tabanlı güvenlik duvarlarının göremediği sistem açıklarını incelemek üzere çoklu katmanları ve protokolleri tarayabilen detaylı paket taraması (DPM) teknolojisinden yararlanır. ZyXEL'in IDP sistemi, bir kötü amaçlı yazılım imzaları veritabanı ile yanlış pozitifleri elimine eder ve bilinmeyen gizli kapılardan gelen ihlallere karşı etkili koruma sağlar.

anti-spam

Anti-Spam

Bulut tabanlı IP sistemi ile, ZyXEL anti-spam, çok çeşitli trafik kaynaklarından gelen en son gönderici verilerini analiz ederek hassas, zero-hour spam koruması sunabilir. Spam dili ve formatı ne olursa olsun ilk bir kaç dakika içinde spam salgınını tespit edebilir.

content_filtering

İçerik Filtreleme

ZyXEL içerik filtreleme iş ile ilgili olmayan ya da kötü amaçlı web sitelerine erişimin taranmasına yardımcı olur.  Sürekli analiz edilen ve izlenen 140 milyarı aşkın URL'nin yer aldığı yoğun, bulut tabanlı veritabanı ile ZyXEL kötü amaçlı Web içeriklerine karşı oldukça hassas, kapsamlı ve anında koruma sağlar.

vpn

Daha Güçlü VPN

Daha Güçlü VPNZyXEL USG'leri, çok çeşitli siteden-müşteriye ve siteden-siteye VPN dağıtımı için IPSec ve SSL VPN üzerinden yüksek- throughput IPSec, L2TP desteği sağlar. Gelişmiş SHA-2 şifreleme özelliği ile güçlendirilmiş ZyXEL USG'leri işletme iletişimlerine yönelik en güvenli VPN hizmetini sunar.

multiple_wans

Dual-WAN & Mobil Bantgenişliği

ZyXEL USG Performans Serisi, dual-WAN ve mobil bantgenişliği desteği ile yüksek internet çalışma süresi sağlar. Dual-WAN, aktif-aktif yük dengelemesi veya aktif-pasif yük devretme için iki Ethernet WAN bağlantısı ile çalışır. Kapsamlı mobil bantgenişliği USB modemleri de WAN desteği ile desteklenmektedir

 

 

Fansız Tasarım

ZyXEL USG Performance Serisi işletim ortamındaki toz ve kirlerden korunmak için güçlü bir fan tasarımı sunar ve çalışma ortamınızda sessiz bir şekilde çalışır.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

ZyXEL One Network Utility

ZyXEL One Network Utility

Kullanıcıların kolay kurulum yapmasını, ağdaki kurulumları kolay yönetebilmesini ve ağı yönetebilmesini hedefleyerek tasarlanan ZyXEL One Network yapılandırmayı, yönetimi ve sorun bulmayı kolaylaştırır ve müşterilerinin kurumsal işlerindeki önceliklerine yoğunlaşarak kolaylık sağlar. ZyXEL One Network kullanımı kolay olan ZyXEL One Network Utility (ZON Utility) aracı sunarak, ağınızdaki kurulum hızının farkınıza varmanızı sağlayacaktır. ZyXEL Smart Connect, ZyXEL ağ ürünlerine birbirlerini algılayabilmeleri ve fabrika ayarlarına döndürme veya güç döngüsü gibi tek-tuşla yapılabilecek uzak fonksiyonların üzerinden ağ bakım işlemlerini yapmak için izin verir. ZyXEL One Network, Ağ Anahtarından, Wi-Fi AP’ye ve Ağ Geçidi’ne kadar birçok cihazın ağ entegrasyonunu yeniden tanımlar.  
 
 

Ürün Özellikleri

• 5 x GbE RJ-45, 1 x USB (dual-WAN & mobile broadband)
• 400 Mbps firewall throughput
• 100 Mbps VPN throughput
• 55 Mbps IDP throughput
• 50 Mbps AV throughput
• 50 Mbps AV and IDP throughput

Destek ve Yükleme

Güncel Firmware için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

ftp://ftp.zyxel.com/USG40/firmware/


Yorumlar

Bu Ürüne Henüz Kimse Yorum Yapmadı.

Yorum Yaz.